جلسه هم اندیشی مدیران اتحادیه با فرماندار مبارکه، بخشداران و مدیران عامل شرکتها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. جلسه هم اندیشی مدیران اتحادیه با فرماندار مبارکه، بخشداران و مدیران عامل شرکتها

با حضور جناب آقای نجفی و مدیران شرکتهای اقماری اتحادیه با فرماندار محترم مبارکه آقای مهندس هدایت و همچنین آقای چاوشی زاده و آقای صدیقی بخشداران محترم مرکزی و گرکن جنوبی، جلسه هم اندیشی در روستای حوض ماهی برگزار گردید. در این جلسه که مدیران عامل شرکتهای تعاونی دهیاریهای مبارکه مرکزی و گرکن جنوبی نیز حضور داشتند آقای مهندس هدایت ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، انتخاب مهندس نجفی به عنوان مدیر عامل اتحادیه را تبریک عرض نموده و از زحمات مدیر عامل و کارشناسان جوان اتحادیه تقدیر و تشکر نمودند، ایشان فرمودند: با حضور آقای نجفی که کوله باری از تجربه است و در کنار آن متخصصین جوان اتحادیه، ظرفیت اجرایی بسیار خوبی ایجاد شده است. ایشان اعلام داشتند شهرستان مبارکه از هرگونه کمکی دریغ نخواهد کرد و فرمانداری و بخشداران آماده همکاری با اتحادیه میباشند تا با انسجام مجموعه دهیاریها برای رفع نیازهای دهیاری ها و مردم روستاها قدم های خوبی برداشته شود. اتحادیه با حضور آقای نجفی و توان شرکتهای اقماری دیگر دغدغه ای برای بحث طرح، اجرا و نظارت پروژه های مختلف دهیاریها نخواهد داشت. اتحادیه می تواند با روح جدیدی که گرفته است حتی در فرااستانی هم عین عرصه های دیگر موفق باشد.

آقای نجفی مدیرعامل محترم اتحادیه نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و مقام شامخ ایثارگران فرمودند: همانطور که در طول دفاع مقدس اصفهان خط شکن بوده است در عرصه تشکیل تعاونی دهیاریها نیز پیشگام بوده و تشکیل اولین تعاونی دهیاریها از اصفهان آغاز و به سایر استانها تعمیم داده شده است. تعاونی دهیاریها تجمیعی از امکانات و انرژی دهیاریهاست که در راس آنها اتحادیه قرار گرفته است. این مجموعه ها با توجه به نوپا بودن هزینه و انرژی بسیاری می طلبد که در این زیمنه اتحادیه با تشکیل شرکتهای اقماری و در آینده کارگزاری بیمه در این مسیر التیام بخش مشکلات دهیاریها و تعاونی دهیاریها خواهد بود. این اتحادیه با تمام وجود در تمام روستاهای استان در هر زمینه ای آماده همکاری است.

در این نشست بخشدار محترم بخش مرکزی مبارکه آقای چاوش زاده و همچنین بخشدار محترم بخش گرکن جنوبی جناب آقای صدیقی در خصوص فعالیت دهیاریها و شرکتهای تعاونی دهیاریها صحبت فرمودند و مشکلات این شرکتها با حضور مدیران عاملی محترم تعاونی دهیاریهای هر بخش بررسی گردید.

در این نشست جناب آقای ترابی معاونت محترم فرمانداری مبارکه، جناب آقای شیرازی معاونت اجرایی اتحادیه، جناب آقای ترابی معاونت مالی اتحادیه ، جناب آقای مظاهری مدیرعامل شرکت عمران اتحادیه، جناب آقای میرزایی مدیرعامل شرکت بازرگانی اتحادیه، جناب آقای بهنامپور رئیس هیات مدیره شرکت گردشگری اتحادیه، جناب آقای سلطانی مدیرعامل شرکت انفورماتیک، جناب آقای باقری مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی مبارکه، جناب آقای سلیمانیان مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش گرکن جنوبی حضور داشتند.

این جلسه با میزبانی دهیاری روستای زیبای حوض ماهی و شورای محترم اسلامی برگزار گردید. در حاشیه این نشست با حضور بر سر مزار مطهر شهدای روستای حوض ماهی و آبرو ، به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست − 17 =

فهرست